Nowa siedziba WOPiTU oficjalnie otwarta [VIDEO]

  • 22.01.2021, 17:54 (aktualizacja 22.01.2021, 17:55)
  • Red
Nowa siedziba WOPiTU oficjalnie otwarta [VIDEO]
Wojewódzki Ośrodek Profilaktyki i Terapii Uzależnień w Łomży oficjalnie zmienił swoją siedzibę. Po blisko 29 latach z ul. Rybaki 3, placówka przeniosła się do budynku przy ul. Marii Skłodowskiej-Curie 1 w miejsce dawnego Szpitala Zakaźnego. Nowa siedziba rozpocznie swoją działalność od 1 lutego 2021 roku. Podczas uroczystości obecni byli m.in. Renata Szymańska, dyrektor WOPiTU, Marek Adam Komorowski, senator RP, Marek Olbryś, wicemarszałek województwa podlaskiego czy Piotr Modzelewski, radny Sejmiku Województwa Podlaskiego.

Budowa nowej siedziby Wojewódzkiego Ośrodka Profilaktyki i Terapii Uzależnień w Łomży przeprowadzona została w terminie od 27 czerwca 2019 roku do 7 grudnia 2020 roku. Inwestycja możliwa była dzięki środkom pozyskanym z trzech źródeł: budżetu państwa, województwa podlaskiego, a także funduszy europejskich. Łączna wartość nowej siedziby WOPiTU to ponad 22,5 mln zł.

red_

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe