Szpital Wojewódzki w Łomży otrzymuje kolejne wsparcie [VIDEO]

  • 22.01.2021, 21:06 (aktualizacja 22.01.2021, 21:07)
  • Red
Szpital Wojewódzki w Łomży otrzymuje kolejne wsparcie [VIDEO]
Szpital Wojewódzki im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Łomży pozyskał kolejne pieniądze mające usprawnić funkcjonowanie placówki. Środki pochodzące z Urzędu Marszałkowskiego w Białymstoku skierowane zostały na zakup niezbędnego sprzętu na oddział urologiczny. Wsparcie wynosi ponad 600 tys. zł.

Podczas ostatniej sesji Sejmiku Województwa Podlaskiego łomżyńska placówka także została wzmocniona kwotą 4 mln zł. Tym razem środki zainwestowane zostaną w oddział onkologiczny. Jak zaznacza Marek Olbryś, wsparcie placówek medycznych czy szeroko pojętej służby medycznej jest istotne dla ochrony zdrowia mieszkańców regionu, zwłaszcza w teraźniejszości, w jakiej się znajdujemy. 

W ramach drugiego naboru Rządowego Funduszu Inwestycji Lokalnych w skali całego kraju przeznaczono ponad 4 mld zł. Podlaskie samorządy uzyskały dofinansowanie na 104 projekty w wysokości 182 mln zł

red_

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe