Międzynarodowe sukcesy Damiana Śliwińskiego [VIDEO i FOTO]

  • 26.01.2021, 09:58 (aktualizacja 26.01.2021, 10:09)
  • www.narew.info| Sprawdź nasz profil na Facebooku
Międzynarodowe sukcesy Damiana Śliwińskiego [VIDEO i FOTO] Archiwum prywatne Damiana Śliwińskiego
Damian Śliwiński z Łomży zajął I miejsce na Międzynarodowym Festiwalu ,,WORLD SUPER STARS 2020" w Las Vegas w kat. 14-17 lat. Damian od niedawna wraz z innymi uczestnikami reprezentuje Polskę na na arenie międzynarodowej.

Sukces w Las Vegas to kolejny krok w rozwoju artystycznym Damiana Śliwińskiego. Na przełomie ostatnich miesięcy młody wokalista zdobył wiele prestiżowych nagród m.in. zaproszenie na Festiwale do Włoch, Wenecji, Rimini oraz do Grecji.

Można powiedzieć, że powtórzył sukces z 24 lipca 2020r, z Międzynarodowego Festiwalu w Słonecznym Brzegu w Bułgarii ,,MY XXI WIEK”, gdzie zdobył I miejsce akompaniując sobie na gitarze elektroakustycznej, zaśpiewał utwór Michała Szpaka ,,Color of your life" oraz ,,Let Her Go" Passenger'a, zdobywając najwyższą liczbę punktów w swojej kategorii wiekowej. Został zaproszony do Koncertu Galowego, który miał miejsce w Letnim Amfiteatrze w Burgas. Na prośbę Jury wykonał utwór ,,LET HER GO”.

 

 

Damian Śliwiński został również laureatem ZŁOTEJ SYMFONII (I miejsca) i SREBRNEJ SYMFONII (II Miejsca) Międzynarodowego Festiwalu wokalnego na Łotwie RIGA SYMPHONY.

- GOLDEN SYMPHONY (Złotą Symfonię) otrzymał za nominację ,,Piosenka w języku ojczystym". Wykonał utwór Zbigniewa Wodeckiego ,,Lubię wracać tam gdzie byłem", który oceniało jury z Mołdawii, Estonii i Rosji

- SILVER SYMPHONY (Srebrną Symfonię) za światowy hit oceniany przez jury z Rosji, Białorusi i Rumunii.

Na przełomie ostatnich trzech miesięcy Damianowi dopisywało szczęście. Otrzymał szereg prestiżowych nagród:

- III miejsce na XX Międzynarodowym Festiwalu Piosenki i Tańca ,,MUSZELKI WIGIER” w Suwałkach.

- II miejsce na Międzynarodowym Festiwalu ,,SONATA OF THE STARS” na Litwie, w nominacji ,,In Memoriam" oraz Wyróżnienie II stopnia w nominacji World Hit.

- Wyróżnienie na Festiwalu ,,UNIVER SONG,, na Wyspach Kanaryjskich.

- II miejsce na Międzynarodowym Festiwalu Sztuki ,,ORPHEUS IN ITALY’’ we Włoszech.

- III miejsce na w Ogólnopolskim Konkursie ,,WIELCY NIEOBECNI" w kat 16-21 lat zajął.

- II miejsce na Ogólnopolskim Konkursie Pieśni Patriotycznej w Nowym Targu.

 


 

www.narew.info| Sprawdź nasz profil na Facebooku

Zdjęcia (2)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe