Casting do szóstej edycji wyborów Miss i Miss Nastolatek Ziemi Łomżyńskiej 2021 czas start

  • 27.01.2021, 12:21
  • www.narew.info| Sprawdź nasz profil na Facebooku
Casting do szóstej edycji wyborów Miss i Miss Nastolatek Ziemi Łomżyńskiej… Kinga Polkowska
To już pewne! Rusza szósta edycja wyborów Miss i Miss Nastolatek Ziemi Łomżyńskiej. W tym roku ze względu na wspólne zdrowie i bezpieczeństwo casting odbędzie się wyłączanie online, a to oznacza, że jurorzy wybiorą tegoroczne laureatki wyłącznie na podstawie nadesłanych zgłoszeń bez bezpośredniego spotkania z kandydatkami.

Organizatorzy regionalnego plebiscytu piękności zapraszają wszystkie zainteresowane kandydatki (14 - 26 lat) do nadsyłania zgłoszeń castingowych. Kompletne zgłoszenie, które będzie brane pod uwagę przy wyborze laureatek, to takie, które zawierać będzie następujące dane:

- Imię i nazwisko

- Data urodzenia

- Miejsce zamieszania

- Numer telefonu kontaktowego

- Wzrost

- Nazwa konta na IG (ważne, aby konto było publiczne, inaczej nie uda się zaobserwować kandydatki)

- Kilka słów o sobie (zainteresowania, hobby, marzenia).

- Dwa wyraźne zdjęcia: twarzy oraz sylwetki. Zdjęcia powinny być wykonane w klasycznych jeansach rurkach, koszulce na ramiączkach/jednokolorowym gładkim t-shircie oraz butach typu - szpilki/sandałki.

Zgłoszenia należy przesyłać na adres mailowy wyborów: [email protected]

Casting online będzie trwał do poniedziałku, 15 lutego br. Po tym terminie organizatorzy udzielą wszystkich szczegółowych informacji o dalszych etapach konkursu oraz o tegorocznych zasadach realizacji wydarzenia.

Wszystkie szczegóły dotyczące castingu na bieżąco pojawiać się będą na kontach IG oraz FB konkursu Miss Ziemi Łomżyńskiej.

 


 

www.narew.info| Sprawdź nasz profil na Facebooku

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe