Szczepienia seniorów w NZOZ Lekarze Rodzinni 3 w Łomży [VIDEO]

  • 27.01.2021, 18:03 (aktualizacja 27.01.2021, 18:05)
  • Red
Szczepienia seniorów w NZOZ Lekarze Rodzinni 3 w Łomży [VIDEO]
W całym kraju wciąż trwają szczepienia seniorów 80 plus. Nie inaczej jest w Niepublicznym Zakładzie Opieki Zdrowotnej Lekarze Rodzinni 3 przy ul. Władysława Reymonta w Łomży, gdzie trafiły już szczepionki przeciwko COVID-19. Same szczepienia zaczęły się 26 stycznia, a przeprowadzane są od wtorku do czwartku.

Jak podkreślają specjaliści, dla większości pacjentów szczepienia są prostą metodyką. Małgorzata Pogroszewska, pielęgniarka w przychodni zaznacza jednak, że przygotowania do całej procedury szczepień zaczęły się już kilka tygodni wcześniej. 

NZOZ Lekarze Rodzinni od 2004 roku udziela bezpłatnych świadczeń z zakresu medycyny rodzinnej w oparciu o kontrakt z Narodowym Funduszem Zdrowia. Przychodnię cechuje prowadzenie od 2013 wyłącznie elektronicznej dokumentacji medycznej, możliwość rejestracji telefonicznej oraz rejestrację on-line czy dostęp do wyników badań on-line. 

red_

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe