Wylicytuj Dzień Pracy Posła. Stefan Krajewski włącza się w akcję WOŚP

  • 28.01.2021, 12:37 (aktualizacja 28.01.2021, 13:40)
  • Red
Wylicytuj Dzień Pracy Posła. Stefan Krajewski włącza się w akcję WOŚP
Stefan Krajewski, poseł na Sejm RP postanowił wziąć udział w Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy. Do wylicytowania będzie ośmiogodzinny dzień pracy posła.

W tym roku Stefan Krajewski złożył na aukcji internetowej nietypową ofertę. Podczas 29. Finału WOŚP będzie możliwość wylicytowania ośmiogodzinnego dzień pracy posła (wolnego od obowiązków parlamentarnych), przy zajęciu wskazanym przez osobę, która wygra licytację.

- Czy można wynająć posła do roboty? Tak, ale tylko w słusznej sprawie. Zapraszam do wylicytowania Dnia Pracy Posła. Do zwycięzcy przyjadę osobiście w umówionym miejscu i porze. Będzie okazja, by wspólnie popracować. Grajmy razem dla Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy - mówi Stefan Krajewski.

Link, pod którym można włączyć się do licytacji znajduje się poniżej.

https://allegro.pl/oferta/dzien-pracy-posla-stefana-krajewskiego-10162736416

 

red_

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe