Nowa sala, nowe możliwości [FOTO]

  • 15.02.2021, 11:13
  • www.narew.info| Sprawdź nasz profil na Facebooku
Nowa sala, nowe możliwości [FOTO]
29 października 2019 roku z krajobrazu Łomży zniknęła stara sala gimnastyczna przy Szkole Podstawowej nr 2 im. Władysława Broniewskiego w Łomży. Sala stała tu od 1958 roku, czyli ponad 61 lat. Teraz na jej miejscu wyrósł nowoczesny obiekt o powierzchni 1500 m2. Trwają właśnie prace wykończeniowe i wyposażanie obiektu w sprzęt sportowy oraz prace przy budowie 800 m2 boiska wielofunkcyjnego o nawierzchni poliuretanowej.

Nowy obiekt to nowe możliwości dla uczniów

Rozpoczął się właśnie nabór do 1 klas. Szkoła Podstawowa nr 2 im. Władysława Broniewskiego w Łomży nowym uczniom proponuje dodatkowe zajęcia w ramach innowacji pedagogicznej - piłka nożna dla chłopców oraz zajęcia fitness dla dziewcząt. Jest to projekt obejmujący dodatkowe godziny specjalistycznych zajęć, dający możliwość rozwoju i treningu najmłodszym dzieciom na super nowoczesnej, własnej sali i własnym boisku pod okiem wyspecjalizowanej kadry dydaktycznej i trenerskiej. Zajęcia te pozwolą dzieciom zacieśnić więzy społeczne, rozwinąć wyobraźnię, wzmocnić mięśnie, nabrać pewności siebie, rozwijać koordynację, równowagę i elastyczność ciała, poprawią zdolności motoryczne i zręczność oraz pozwolą nabierać świadomości własnego ciała i zadbać o zdrowie przy doskonałej zabawie.

Jak przekonuje dyrekcja i nauczyciele szkoły to właśnie ich placówka wspiera rodziców w wychowaniu dzieci, uczy i bawi. Stwarza warunki do aktywnego zdobywania wiedzy. Daje możliwości i przestrzeń, by pod okiem specjalistów najmłodsi osiągali sukcesy edukacyjne i sportowe oraz rozwijały swoje zainteresowania i pasje.

- To tu Wasze skarby objęte są profesjonalną opieką pedagogiczną, psychologiczną i logopedyczną, mogą korzystać ze stołówki i świetlicy szkolnej. Nowa własna sala to dodatkowy atut. To tu oszlifujemy Twój diament i nadamy mu blask brylantu. Sukces ucznia naszym celem – zapewnia kadra pedagogiczna ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Łomży.


 


 


 

 

www.narew.info| Sprawdź nasz profil na Facebooku

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe