Kurs pisania piosenek z Krzysztofem Szubzdą

  • 15.02.2021, 13:55
  • Red
Kurs pisania piosenek z Krzysztofem Szubzdą
Chcesz nauczyć się pisania piosenek? Nic prostszego. Książnica Podlaska im. Łukasza Górnickiego w Białymstoku zaprasza w dniach 15-19 lutego na kurs przygotowany przez Krzysztofa Szubzdę. Warsztaty odbywają się codziennie o godz. 19 na fanpage'u instytucji w ramach 5. Festiwalu Literackiego „Autorzy i Książki. Podlaskie podsumowanie”.

Krzysztof Szubzda – z wykształcenia prawnik, z doświadczenia kabareciarz (kabarety: Widelec i Hrabi) oraz dziennikarz: radiowy, prasowy i telewizyjny (PR Trójka, „Kurier Poranny”, „Charaktery”, TVP), ale przede wszystkim konferansjer z coraz dłuższym stażem. Scenarzysta i reżyser filmowy (Czarna Dama) i sceniczny (teatralizowane gale i wydarzenia w Operze i Filharmonii Podlaskiej) oraz autor piosenek i książek, m.in. O życiu ze śmiertelnie poważnym humorem, Mała księga przytulań i uścisków.

Nagrania festiwalowych wydarzeń dostępne będą również na kanale YouTube Książnicy Podlaskiej.

red_

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe