Białostocki ZUS zaprasza na szkolenia online [VIDEO]

  • 19.02.2021, 16:21 (aktualizacja 19.02.2021, 16:22)
  • Red
Białostocki ZUS zaprasza na szkolenia online [VIDEO]
Oddział ZUS w Białymstoku zaprasza seniorów, przedsiębiorców, a także pracowników komórek kadrowo - płacowych oraz biur rachunkowych do wzięcia udziału w bezpłatnych szkoleniach online. Jest to bardzo wygodna i bezpieczna forma przekazywania wiedzy, bez konieczności osobistej obecności w placówce ZUS. To pomocne udogodnienie, szczególnie w trudnym czasie pandemii koronawirusa.
 

- Tematyka szkoleń jest różnorodna od emerytur, rent, zasiłków, ulg w opłacaniu składek, podleganie ubezpieczeniom społecznym, po sprawy związane z obsługą konta na Platformie Usług Elektronicznych ZUS. Szkolenia zawsze staramy się dopasować do potrzeb klientów. Informacje o szkoleniach można znaleźć na stronie www.zus.pl w zakładce szkolenia
i wydarzenia znajdującej się na dole strony. Zapisy przyjmowane są najpóźniej na dzień  lub dwa dni przed planowanym szkoleniem.- informuje Katarzyna Krupicka regionalny rzecznik prasowy ZUS województwa podlaskiego.

Najbliższe spotkanie online już 19 lutego prowadzenie przez Inspektorat w Łomży w godz. 10.00-12.00, a poruszane zagadnienia dotyczyć będą m.in. umowy zlecenia oraz podlegania ubezpieczeniom społecznym i rozstrzygania zbiegów tytułów do ubezpieczeń. Aby wziąć udział w bezpłatnym szkoleniu, należy w terminie do 17 lutego przesłać zgłoszenie uczestnictwa na adres mailowy podany na stronie. W treści należy wskazać datę i temat webinarium, liczbę uczestników (imiona i nazwiska), a także numer telefonu do kontaktu.

Szkolenia odbywają się za pośrednictwem narzędzia Cisco Webex Meeting. Aby wziąć udział w spotkaniu online niezbędne jest posiadanie przez uczestnika szkolenia komputera z dostępem do Internetu.

W dniu szkolenia osoba, która zapisała się na bezpłatne webinarium otrzyma maila z linkiem do udziału w wydarzeniu. Aby dołączyć do spotkania, należy kliknąć przycisk Join meeting (dołącz do spotkania).

Dołączając do wydarzenia, osoba uczestnicząca w szkoleniu wyraża  zgodę na publikowanie wizerunku, jednakże istnieje możliwość wzięcia udziału bez udostępniania obrazu i dźwięku ze swojego urządzenia.

Tematyka najbliższych szkoleń:

red_

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe