Mazowsze. Wiadomości z regionu odc. 171 - [VIDEO]

  • 20.02.2021, 15:53 (aktualizacja 20.02.2021, 17:28)
  • Narew info | www.narew.info | Polub dziś nasz Facebook
Mazowsze. Wiadomości z regionu odc. 171 - [VIDEO]
Miniony tydzień w województwie mazowieckim.

Powiat Miński tegoroczną stolicą Kultury Mazowsza

Konferencja naukowa, jarmark czy przegląd piosenki. Ten rok w powiecie mińskim zapowiada się wyjątkowo ciekawie. To właśnie ten powiat został stolicą kultury Mazowsza 2021 i otrzyma od samorządu województwa mazowieckiego wsparcie w wysokości 100 tysięcy złotych. 


Nowe karetki dla warszawskiego Meditransu
Flota Wojewódzkiej Stacji Pogotowia Ratunkowego i Transportu Sanitarnego "MEDITRANS" w Warszawie systematycznie się powiększa. Dzięki temu zespoły ratownictwa medycznego mogą z jeszcze większą skutecznością nieść pomoc pacjentom. W minionym tygodniu do stacji pogotowia trafiły kolejne ambulanse. 

 

 

 

Duże zmiany w powiecie ostrołęckim

Samorząd Mazowsza sfinansuje remont drogi wojewódzkiej numer 627 na terenie gminy Czerwin. Inwestycja pochłonie blisko 4 miliony złotych. Samorząd województwa dofinansuje edukację zdrowotną

Promocja zdrowia psychicznego, profilaktyka nowotworów złośliwych czy zapobieganie chorobom zakaźnym. To tylko niektóre zadania, które mogą być zrealizowane w ramach konkursu ogłoszonego przez samorząd województwa mazowieckiego. Na złożenie wniosków jest jeszcze tydzień.

 

Przekażmy 1% dla organizacji pozarządowych z Mazowsza 

Działają w różnych obszarach życia społecznego, pomagają osobom chorym, zwierzętom, prowadzą działalność kulturalną lub sportową. A mowa o organizacjach pozarządowych. Teraz to My możemy im pomóc przekazując 1% podatku. 


 

Narew info | www.narew.info | Polub dziś nasz Facebook

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe