Zmiana na stanowisku Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Zambrowie

  • 25.02.2021, 10:08
  • www.narew.info| polub nas na facebooku
Zmiana na stanowisku Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej… fot. Starostwo Powiatowe w Zambrowie, Urząd Miasta Zambrów
Komendant Powiatowy Państwowej Straży Pożarnej w Zambrowie bryg. mgr inż. Maciej Krajewski odszedł na emeryturę. Jego urząd przejmie st. bryg. mgr Krzysztof Konicki, który wcześniej pełnił funkcję Naczelnika Wydziału Kadr Komendy Wojewódzkiej Państwowej Straży Pożarnej w Białymstoku.

W budynku Komendy w Zambrowie odbyło się uroczyste pożegnanie Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Zambrowie bryg. mgra inż. Macieja Krajewskiego. Po 28 latach służby odszedł na zasłużoną emeryturę.

Bryg. Maciej Krajewski kierował jednostką od 12 czerwca 2017 roku. Wcześniej pracował w Komendzie Rejonowej Państwowej Straży Pożarnej w Łomży oraz w Komedzie Rejonowej, po zmianach administracyjnych przekształconej na Powiatową, PSP w Wysokiem Mazowieckiem.

Nowym Komendantem Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Zambrowie będzie st. bryg. mgr Krzysztof Konicki, który do tej pory pełnił funkcję Naczelnika Wydziału Kadr Komendy Wojewódzkiej Państwowej Straży Pożarnej w Białymstoku.

W trakcie pożegnalnych uroczystości przedstawiciele Komendy Wojewódzkiej PSP w Białymstoku, lokalnych władz samorządowych, zaproszeni goście i pracownicy PSP w Zambrowie serdecznie podziękowali odchodzącemu na emeryturę bryg. Maciejowi Krajewskiemu za wspaniałą służbę na rzecz ochrony życia i bezpieczeństwa mieszkańców powiatu zambrowskiego.

www.narew.info| polub nas na facebooku

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe