Twórca komiksów w Książnicy Podlaskiej

  • 27.02.2021, 11:01
  • Red
Twórca komiksów w Książnicy Podlaskiej
Już dzisiaj, 27 lutego o godz. 16.00 na profilu na Facebooku Książnicy Podlaskiej im. Łukasza Górnickiego w Białymstoku odbędzie się rozmowa z twórcą komiksów Jakubem Babczyńskim. Spotkanie organizowane jest w ramach 5. Festiwalu Literackiego „Autorzy i książki. Podlaskie podsumowanie”.

Jakub Babczyński - urodzony 1980 roku w Gdańsku. Absolwent Wydziału Architektury na Politechnice Gdańskiej. W dziedzinie komiksu debiutował w gdańskim magazynie „Vormkfasa”. Jego prace ukazały się też w takich wydawnictwach, jak pismo „Kwadrata”, magazyn „Gdak”, antologia „Opowieści tramwajowe”. Wydał także album do scenariusza Jerzego Szyłaka pod tytułem „Ballada o Eulalii”.

Nagrania festiwalowych wydarzeń będą także dostępne na kanale YouTube Książnicy Podlaskiej (https://www.youtube.com/channel/UCDuwwa4Lsp-xjGzZi09mXjg). 

 

Program festiwalu dostępny jest na stronie internetowej Książnicy Podlaskiej: https://ksiaznicapodlaska.pl/wydarzenia/v-edycja-festiwalu-literackiego-autorzy-i-ksiazki-podlaskie-podsumowanie/.

Organizator 5. Festiwalu Literackiego „Autorzy i Książki. Podlaskie podsumowanie”: Książnica Podlaska im. Łukasza Górnickiego w Białymstoku.

red_

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe