Rekordowe dostawy żywności terytorialsów

  • 04.03.2021, 11:05
  • Red
Rekordowe dostawy żywności terytorialsów
W poprzednim miesiącu żołnierze 1 Podlaskiej Brygady Obrony Terytorialnej uczestniczyli w procesie dystrybucji 78 ton żywności. Były to największe dostawy w tym roku z udziałem terytorialsów.

Do 1 Podlaskiej Brygady Obrony Terytorialnej wnioski o wsparcie skierowały różne instytucje, głównie ośrodki pomocy społecznej, Caritas i stowarzyszenia. Żołnierze pomagali w załadunku, transporcie, rozładunku oraz przygotowaniu żywności do odbioru. W zdecydowanej większości były to produkty z Programu Operacyjnego Pomoc Żywnościowa 2014-2020.

W realizację zadań zaangażowane były: 13 batalion lekkiej piechoty w Łomży, 11 batalion lekkiej piechoty w Białymstoku, 12 batalion lekkiej piechoty w Suwałkach, oraz 14 batalion lekkiej piechoty w Hajnówce.

Dystrybucja produktów spożywczych odbywa się także tym miesiącu. W 2020 roku żołnierze 1 Podlaskiej Brygady Obrony Terytorialnej wsparli dostawy 530 ton żywności.

red_

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe