W Nowogrodzie powstanie film Jana Jakuba Kolskiego. Poszukiwani statyści

  • 04.03.2021, 12:06 (aktualizacja 05.03.2021, 09:00)
  • Red
W Nowogrodzie powstanie film Jana Jakuba Kolskiego. Poszukiwani statyści
W Nowogrodzie i okolicach w dniach 14-22 marca odbędą się zdjęcia do filmu fabularnego „Wspakosz”. Ekipa poszukuje statystów oraz epizodystów. Jest to coroczny wyjazdowy projekt studentów IV roku Państwowej Wyższej Szkoły Filmowej, Telewizyjnej i Teatralnej im. L.Schillera, czyli tzw. „łódzkiej filmówki. Cały projekt realizowany jest pod opieką artystyczną jednego z najbardziej znanych współczesnych polskich reżyserów Jana Jakuba Kolskiego.

Produkcja filmu poszukuje statystów i epizodystów w każdym wieku. Osoby zainteresowane współpracą mogą zgłosić się 6 marca w godz. 10-16 do Ośrodka Kultury w Nowogrodzie przy ul. Łomżyńskiej 13. Na miejscu obecni będą studenci reżyserii, którzy szczegółowo odpowiedzą na wszystkie pytania.

- W trakcie spotkania będziemy wypatrywali nowych charakterystycznych twarzy i osobistości. Doświadczenie aktorskie nie jest potrzebne. Do ról epizodycznych w szczególności poszukujemy: mężczyzny w wieku 70+, kobiet w wieku 50+, mężczyzn w okolicach 40-stki oraz charakterystycznych i charyzmatycznych osobistości z Nowogrodu i okolic. Być może szukamy właśnie Ciebie- podkreślają organizatorzy.

Dla aktorów wcielających się w role epizodyczne przewidziane będzie symboliczne wynagrodzenie za udział w filmie.

Ponadto ekipa filmowa poszukuje również dzieci w wieku szkolnym do statystowania.

- Produkcja sukcesywnie będzie kontaktować się z dziećmi które już się zgłosiły przez maila. Dziękujemy bardzo za Wasze zainteresowanie. Załóżcie maseczki, zachowajcie odstępy i zabierzcie ze sobą ciekawych krewnych, sąsiadów i znajomych. Serdecznie zapraszamy i do zobaczenia- apelują.

Wszystkie pytania kierować można na adres mailowy: [email protected]

red_

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe