Przemyt tytoniu do fajek wodnych udaremniony

  • 07.03.2021, 09:43
  • Red
Przemyt tytoniu do fajek wodnych udaremniony
Funkcjonariusze Krajowej Administracji Skarbowej z przejścia granicznego w Bobrownikach udaremnili przemyt 68 kg tytoniu do fajek wodnych. Nielegalny towar ukryty był w kabinie ciężarówki kierowanej przez 31-letniego Białorusina. Wartość rynkowa zabezpieczonej kontrabandy to ponad 50 tys. zł.

Funkcjonariusze KAS z przejścia granicznego w Bobrownikach podczas rewizji ciężarówki kierowanej przez 31-letniego Białorusina znaleźli 680 opakowań po 100 g z tytoniem do fajek wodnych. Nielegalny towar ukryty był pod podłogą kabiny kierowcy. Mężczyzna przyznał się do przemytu i wyjaśnił, że 68 kg aromatyzowanego tytoniu chciał sprzedać na jednym z bazarów w Warszawie.

Przeciwko kierowcy funkcjonariusze KAS wszczęli postępowanie karne skarbowe, do którego zabezpieczyli nielegalny towar o wartości rynkowej ponad 50 tys. zł. 31-letni Białorusin za popełnione przestępstwo skarbowe odpowie teraz przed sądem. Oprócz utraty tytoniu grozi mu wysoka grzywna.

red_

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe