Finalistki Miss i Miss Nastolatek Ziemi Łomżyńskiej 2021 wybrane [FOTO]

  • 07.03.2021, 19:18 (aktualizacja 07.03.2021, 19:22)
  • Red
Finalistki Miss i Miss Nastolatek Ziemi Łomżyńskiej 2021 wybrane [FOTO] Marcin Kossakowski
W Centrum Aktywności Turystycznej i Kulturalnej „Domek Pastora” w Łomży, przy zachowaniu wszelkich zasad bezpieczeństwa epidemicznego, odbyło się spotkanie z półfinalistkami konkursu Miss & Miss Nastolatek Ziemi Łomżyńskiej 2021.

Spośród 72 kandydatek, które przeszły przez pierwszy etap castingu online, Zespół Miss Ziemi Łomżyńskiej, wybrał grupę Finałową. Ze względu na ogromne zainteresowanie udziałem w konkursie oraz rekordową liczbę nadesłanych zgłoszeń, w tym roku liczba kandydatek w każdej kategorii wiekowej jest wyższa niż w latach ubiegłych. Łącznie 38 kandydatek w tym 18 nastolatek i 20 kandydatek dorosłych.

Kandydatki pochodzą z różnych zakątków naszego regionu. Wśród nich są mieszkanki m.in. Łomży, Grajewa, Zambrowa, Kolna, Ostrołęki, Ostrowi Mazowieckiej, Nowogrodu, a nawet Siemiatycz. Najmłodsza ma 14, a najstarsza 23 lata.

- Wśród kandydatek mamy studentkę matematyki, przyszłą panią doktor, panie psycholog i pedagog, fankę sztuk walk MMA, miłośniczki piłki nożnej oraz młodziutkie, pełne pasji nastolatki – zdradza Anna Kurządkowska-Kosińska, organizatorka regionalnego plebiscytu piękności.

Nowe Miss Ziemi Łomżyńskiej poznany latem, jeśli pozwoli na to sytuacja pandemiczna w kraju.

- Obecnie rozpoczynamy przygotowania do szóstej edycji wyborów. Większość zajęć dla wspólnego zdrowia i bezpieczeństwa odbywać się będzie na tym etapie online. Podobnie jak rok temu odbywać się one będą na specjalnie stworzonej, zamkniętej grupie. Na razie nie zdradzamy harmonogramu tegorocznych przygotowań, jedno jest pewne, w tym trudnym dla wszystkich okresie zaczniemy od ''Treningów mentalnych", które w odróżnieniu od lat ubiegłych będziemy powtarzać cyklicznie przez cały okres przygotowań do Gali finałowej – wyjaśnia Anna Kurządkowska-Kosińska. - Raz jeszcze ogromnie gratulujemy finalistkom edycji 2021. Przede wszystkim jednak, dziękujemy wszystkim półfinalistkom, które pojawiły się na spotkaniu. Wszystkie byłyście urzekające i wspaniałe, a ostateczny wybór, którego musieliśmy dokonać był bardzo trudny – dodaje.

 

red_

Zdjęcia (5)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe