Łomżyńscy Filharmonicy z podwójnymi życzeniami dla Pań

  • 08.03.2021, 15:18 (aktualizacja 08.03.2021, 15:24)
  • Red
Łomżyńscy Filharmonicy z podwójnymi życzeniami dla Pań
W tym roku Filharmonia w Łomży postanowiła aż dwukrotnie złożyć muzyczne życzenia wszystkim Paniom. Pierwszy koncert – on-line – odbędzie się 8 marca 2021 roku o godzinie 18:30 na stronie internetowej www.filharmonia.lomza.pl. Zaś 11 marca 2021 roku o godzinie 18:30 w Centrum Kultury przy Szkołach Katolickich w Łomży, po długiej przerwie Łomżyńscy Filharmonicy wystąpią NA ŻYWO.

Podczas koncertu on-line wystąpią Patrycja i Jacek Kotlarscy, znakomici wokaliści na stałe współpracujący z Teatrem Muzycznym ROMA w Warszawie czy Teatrem BUFFO i koncertujący na całym świecie. Solistom będzie towarzyszyć Filharmonia Kameralna w Łomży pod batutą dyrygenta i aranżera Bohdana Jarmołowicza. Koncert będzie dostępny w internecie 8 marca 2021 i będzie go można obejrzeć za darmo.

Natomiast 11 marca, na żywo śpiewać dla Pań będzie aż dwóch tenorów: znany łomżyńskim melomanom Adam Zdunikowski oraz młody, ale już bardzo utytułowany ukraiński śpiewak Nazarii Kachala. Łomżyńską Filharmonię poprowadzi Jan Miłosz Zarzycki.

Adam Zdunikowski to solista Teatru Wielkiego Opery Narodowej, laureat polskich i międzynarodowych konkursów wokalnych, który razem z Łomżyńskimi Filharmonikami wystąpił na płycie Trzej tenorzy w nadnarwiańskim grodzie.

Nazarii Kachala jest laureatem wielu nagród i wyróżnień na konkursach o zasięgu krajowym i międzynarodowym. Prowadzi ożywioną działalność koncertową w kraju oraz poza jego granicami, a niedawno zadebiutował na deskach Opery Nova w Bydgoszczy.

Bilety na ten koncert można kupić on-line pod linkiem:

https://filharmonia-lomza.interticket.pl/program/o-sole-mio-spiewamy-dla-pan-6357

oraz w Centrum Kultury na godzinę przed koncertem. Rezerwacja telefoniczna pod numerem 86 216 24 81.

red_

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe