MKDNiS o 1,5 mln zł zwiększa wsparcie dla OiFP [VIDEO]

  • 12.03.2021, 14:30 (aktualizacja 12.03.2021, 14:32)
  • Red
MKDNiS o 1,5 mln zł zwiększa wsparcie dla OiFP [VIDEO]
Piotr Gliński, wicepremier oraz minister kultury, dziedzictwa narodowego i sportu, a także Artur Kosicki, marszałek województwa podlaskiego podpisali aneks do umowy o współprowadzeniu Opery i Filharmonii Podlaskiej. Dzięki temu zwiększy się stałe dofinansowanie instytucji o 1,5 mln zł.

Opera i Filharmonia Podlaska – Europejskie Centrum Sztuki w Białymstoku im. Stanisława Moniuszki to największa instytucja artystyczna na terenie północno-wschodniej Polski i najnowocześniejsze centrum kulturalne w tej części Europy. Łączy działalność opery, filharmonii, teatru i sceny estradowej, a także jest miejscem wystaw, konferencji czy pokazów. Obecnie współprowadzona jest przez ministerstwo kultury i samorząd województwa.

red_

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe