Aktualna sytuacja epidemiologiczna w szkołach i przedszkolach Łomży

  • 22.03.2021, 11:14 (aktualizacja 22.03.2021, 14:37)
  • www.narew.info| polub nas na facebooku
Aktualna sytuacja epidemiologiczna w szkołach i przedszkolach Łomży
Nowe obostrzenia związane z lockdownem dotknęły łomżyńskie placówki oświatowe. Prezentujemy dane z instytucji.

W przedszkolach w Łomży 108 uczniów i 23 członków personelu przebywa na kwarantannie, w tym 5 w izolacji. Najwięcej przypadków jest w Przedszkolu Publicznym nr 5, nr 1 i nr 4. W pierwszej placówce 35 uczniów jest na kwarantannie, w drugiej 34 uczniów, a w trzeciej 27. W Przedszkolu Publicznym nr 4 dwunastu członków personelu jest na kwarantannie, w placówce nr 1 sześciu, a w przedszkolu nr 9 dwóch.

Jeszcze poważniejszy kryzys panuje w szkołach podstawowych. 212 uczniów jest na kwarantannie i 12 członków personelu. Najtrudniejsza sytuacja jest w Szkole Podstawowej nr 1, w której 89 uczniów i 2 członków personelu zostało objętych kwarantanną. Zagrożenie  epidemiologiczne objęło również Szkołę Podstawową nr 10 i nr 9, gdzie 34 podopiecznych i po 1 członku personelu jest na kwarantannie. W Szkole Podstawowej nr 7 23 uczniów i 4 nauczycieli znajduje się w kwarantannie. 

Bardziej uspokajające dane płyną z ośmiu szkół ponadpodstawowych.  Tam na kwarantannie jest 7 osób, a w izolacji 10 osób.  Kryzys pandemiczny najbardziej dotknął Zespół Szkół Ekonomicznych i Ogólnokształcących nr 6, gdzie 2 członków personelu jest na kwarantannie. 

 

www.narew.info| polub nas na facebooku

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe