Ponad 2,3 mln zł dla ZSMiO nr 5, ZSEiO nr 6 oraz ZSWiO nr 7 na kształcenie zawodowe [VIDEO]

  • 25.03.2021, 15:24
  • Red
Ponad 2,3 mln zł dla ZSMiO nr 5, ZSEiO nr 6 oraz ZSWiO nr 7 na kształcenie…
Zespół Szkół Mechanicznych i Ogólnokształcących nr 5, Zespół Szkół Ekonomicznych i Ogólnokształcących nr 6, a także Zespół Szkół Weterynaryjnych i Ogólnokształcących nr 7 w Łomży otrzymały dofinansowanie na kształcenie zawodowe. Środki pochodzące z Urzędu Marszałkowskiego w Białymstoku przeznaczone zostaną m.in. na organizację staży i praktyk u pracodawców, doposażenie szkół czy stypendia dla najlepszych uczniów. Łączna kwota dotacji wynosi ponad 2,3 mln zł.

Z dotacji oprócz trzech łomżyńskich szkół skorzystają również placówki z Ciechanowca, Zambrowa, Suwałk, a także Hajnówki. Inicjatywa skierowana jest do ponad 1100 uczniów i blisko 90 nauczycieli, a koszt wszystkich projektów to ok. 12 mln zł.

red_

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe