Kolno wciąż się zmienia. Szereg inwestycji w mieście

  • 28.03.2021, 13:12 (aktualizacja 28.03.2021, 13:15)
  • Red
Kolno wciąż się zmienia. Szereg inwestycji w mieście
Na terenie Kolna obecnie przeprowadzanych jest szereg inwestycji mających służyć rozwojowi miasta. Nowe miejsca parkingowe przy Stadionie Miejskim, przebudowa Placu Wolności czy modernizacje dróg to tylko niektóre przedsięwzięcia, które służyć mają mieszkańcom. Jak zaznacza Andrzej Duda, burmistrz Kolna systematyczny rozwój jest niebywale potrzebny.

Modernizacja ulic św. Floriana i Sadowej wynieść ma ponad 1,2 mln zł. Przebudowa ul. Plac Wolności to koszt  1.8 mln zł. Na te wszystkie projekty miasto ogłosiło już przetargi. W najbliższym czasie rozpocząć się mają także prace budowlane przy ul. Sosnowej. Natomiast remont Stadionu Miejskiego pochłonąć ma ok. 6 mln zł, z czego ok. 50 proc. to dofinansowanie z Ministerstwa Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu.

red_

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe