Dyżury podatkowe dla niewidomych i niedowidzących

  • 29.03.2021, 12:31 (aktualizacja 29.03.2021, 13:15)
  • www.narew.info| polub nas na facebooku
Dyżury podatkowe dla niewidomych i niedowidzących
W urzędach skarbowych w Wysokiem Mazowieckiem i Zambrowie osoby niewidome i niedowidzące będą mogły skorzystać z pomocy przy rozliczaniu PIT.

Pierwszy dyżur odbędzie się 30 marca 2021 r. w godz. 9:00 - 12:00 w Wysokiem Mazowieckiem. Urzędnicy będą pomagać osobom niewidomym i niedowidzącym w zeznaniach podatkowych. Pomoc będzie świadczona w Urzędzie Skarbowym w Sali Obsługi Podatników w pomieszczeniu nr 8 przeznaczonym do obsługi osób z niepełnosprawnościami. 

Natomiast w dniach 30 - 31 marca 2021 r. w godz. 9:00 - 15:00 osoby niepełnosprawne będą mogły uzyskać wsparcie pracowników Urzędu Skarbowego w Zambrowie. W tym przypadku miejscem rozliczeń będzie siedziba urzędu przy ul. Jantarowej 16 w Sali Obsługi Podatników.

Osoby niewidome i niedowidzące będą miały okazję zapoznać się z nowymi usługami jak e-Urząd Skarbowy czy umówić wizytę w urzędzie skarbowym. 

Co trzeba zabrać ze sobą na wizytę ? Przede wszystkim kopię zeznania za 2019 r., informację od płatników za 2020 r. oraz dokumenty potwierdzające grupę inwalidzką oraz poniesione wydatki, które podlegają odliczeniu w ramach usług.

 

 

 

www.narew.info| polub nas na facebooku

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe