W dawnej siedzibie WOPiTU powstanie Ośrodek Środowiskowej Opieki Psychologicznej i Psychoterapeutycznej dla Dzieci i Młodzieży [VIDEO]

  • 31.03.2021, 13:42 (aktualizacja 31.03.2021, 13:42)
  • Red
W dawnej siedzibie WOPiTU powstanie Ośrodek Środowiskowej Opieki Psychologicznej i Psychoterapeutycznej dla Dzieci i Młodzieży [VIDEO]
W dawnym Wojewódzkim Ośrodku Profilaktyki i Terapii Uzależnień przy ul. Rybaki w Łomży powstać ma Ośrodek Środowiskowej Opieki Psychologicznej i Psychoterapeutycznej dla Dzieci i Młodzieży. Inicjatywa ma związek z faktem, iż coraz więcej młodzieży potrzebuje specjalistycznej pomocy w walce ze swoimi problemami.

Wojewódzki Ośrodek Profilaktyki i Terapii Uzależnień w Łomży funkcjonuje od 1992 roku. Jego celem jest udzielanie świadczeń zdrowotnych dla osób uzależnionych od alkoholu oraz innych substancji psychoaktywnych. Placówka, jako jedyna w północno-wschodniej Polsce prowadzi staże dla osób uczących się zawodu terapeuty uzależnień.  Natomiast dokumentacja odnośnie powstania Ośrodka Środowiskowej Opieki Psychologicznej i Psychoterapeutycznej dla Dzieci i Młodzieży przygotowana ma być w przeciągu kilku miesięcy.

red_

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe