Szanowni Państwo, Drodzy Czytelnicy i Widzowie!

  • 04.04.2021, 07:00
  • www.narew.info| Sprawdź nasz profil na Facebooku
Szanowni Państwo, Drodzy Czytelnicy i Widzowie! Pracownia Witraży Mieczysław Mazur
Kolejny rok przychodzi nam składać Państwu życzenia w niecodziennej i wyjątkowo trudnej sytuacji, kiedy musimy być z dala od siebie, kiedy pozbawieni jesteśmy tego, co dla nas istotne i nadrzędne.

Wielkanoc to dla chrześcijan najważniejsze święto, upamiętniające Mękę, Śmierć i Zmartwychwstanie Jezusa Chrystusa. Jezus zwycięża śmierć i daje nam nową nadzieję, że my także narodzimy się na nowo. Zmartwychwstanie Jezusa zatem nie jest wydarzeniem z przeszłości, ale tryskającym źródłem nadziei  na nasze dziś.

W czasach, w których przyszło nam żyć, odrodzenie ma podwójny wymiar. Ten indywidualny, ale także ten globalny. Jako ludzie potrzebujemy odnowy człowieczeństwa, jako kraj odbudowy. 

Dlatego życzymy Państwu, aby pomimo wszystko i wbrew wszystkiemu, nikt z Państwa nie był w ten wyjątkowy czas sam. Niech będzie to czas dla Boga i dla rodziny, czas refleksji nad tym, co było i co będzie, czas postanowień, życzliwości i zgody, który wypełni nadzieja i dobro. 

 

Z wyrazami serdeczności 

Artur Filipkowski 

wraz z pracownikami Grupy Medialnej Narew

www.narew.info| Sprawdź nasz profil na Facebooku

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe