Mazowsze. Wiadomości z regionu odc. 177 - [VIDEO]

  • 05.04.2021, 16:41
  • Narew info | www.narew.info | Polub dziś nasz Facebook
Mazowsze. Wiadomości z regionu odc. 177 - [VIDEO]
Miniony tydzień w województwie mazowieckim.

Rok pandemii w szpitalach na Mazowszu. Samorząd chce przeszkolić 3 tysiące lekarzy  

Od roku szpitale na Mazowszu funkcjonują w warunkach epidemii. W marszałkowskich szpitalach liczba łóżek covidowych zmienia się w zależności od rozwoju sytuacji. Mówiliśmy o tym m.in. w ostatnim wydaniu programu. Niestety pojawiają się także inne problemy, jak chociażby zmniejszenie liczby niecovidowych hospitalizacji, aż o 30 procent.

 

Rusza Druga edycja Budżetu Obywatelskiego. Jest kolejna szansa na zgłaszanie projektów 

25 mln zł z budżetu Mazowsza, 231 zgłoszonych projektów, 38 tys. oddanych głosów – taki efekt przyniosła pierwsza edycja Budżetu Obywatelskiego Mazowsza. Właśnie rusza druga edycja. Drodzy Mazowszanie, przed Wami kolejna szansa na zgłaszanie swoich projektów. 
 

 

Aktywne gospodynie i sołectwa poszukiwane

Jesteś aktywną społecznie gospodynią I działasz na rzecz swojej małej wspólnoty? A może Twoje sołectwo tworzą ludzie nie bojący się wziąć spraw w swoje ręce i wykazują się szczególną pomysłowością w swej codziennej działalności? Jeśli tak konkursy te skierowane są właśnie do Ciebie… 

 

Wesołych Świąt Wielkiej Nocy 

W tym roku ponownie przyjdzie nam spędzić Wielkanoc inaczej. Zamiast rodzinnych spotkań przy świątecznym stole czeka nas izolacja. Mimo to mieszkańcy Mazowsza nie tracą pogody ducha i nadziei. 

Narew info | www.narew.info | Polub dziś nasz Facebook

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe