Nowy oddział ortopedyczny i pierwszy rezonans magnetyczny w powiecie siemiatyckim - [VIDEO]

  • 08.04.2021, 10:07 (aktualizacja 08.04.2021, 10:20)
  • Tylko dobre informacje
Nowy oddział ortopedyczny i pierwszy rezonans magnetyczny w powiecie siemiatyckim…
Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Siemiatyczach otrzyma blisko 6 mln złotych dotacji unijnej na poprawę jakości usług medycznych w leczeniu schorzeń układu kostno-stawowo-mięśniowego. Taką decyzję podjął Zarząd Województwa Podlaskiego.

Projekt złożony jest z dwóch komponentów inwestycyjnych. Pierwszy z nich to wykonanie prac budowlanych obejmujących przebudowę, rozbudowę oraz nadbudowę pomieszczeń po dawnej centralnej sterylizatorni oraz istniejącej kuchni na potrzeby utworzenia Oddziału Ortopedycznego 

Drugi komponent inwestycyjny to zakup niezbędnego wyposażenia oraz zakup rezonansu magnetycznego wraz z wykonaniem prac adaptacyjnych pomieszczeń szpitalnych na potrzeby uruchomienia pracowni rezonansu magnetycznego.

Realizacja inwestycji w znaczącym stopniu wpłynie na poprawę dostępności do usług zdrowotnych w zakresie leczenia szpitalnego schorzeń układu kostno – stawowo – mięśniowego, jak również diagnostyki obrazowej przy użyciu rezonansu magnetycznego.

To nowa jakość usług medycznych nie tylko dla mieszkańców powiatu siemiatyckiego, ale także całego województwa. Zakończenie inwestycji planowane jest na sierpień 2022 roku.

 

Tylko dobre informacje

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Eleonora
Eleonora 09.04.2021, 12:58
Jestem pod wrażeniem, a cóż to za przystojniak pojawił się i zniknął za drzwiami??? Odezwji się
Mariola
Mariola 08.04.2021, 20:33
GRATULACJE dla powiatu siemiatyckiego za skuteczność w dążeniu do zamierzonego celu. SUPERRR

Pozostałe