36 zarzutów za kradzież karty bankomatowej

  • 08.04.2021, 15:17
  • www.narew.info| Sprawdź nasz profil na Facebooku
36 zarzutów za kradzież karty bankomatowej KMP w Łomży
Łomżyńscy policjanci zatrzymali podejrzanego o kradzieże z włamaniem. 47 latek posłużył się skradzioną kartą bankomatową, powodując straty w wysokości blisko 10 tysięcy złotych. Mężczyzna łącznie usłyszał 36 zarzutów. Zgodnie z Kodeksem karnym za kradzież z włamaniem grozi kara pozbawienia wolności do lat 10.

Łomżyńscy kryminalni zatrzymali mężczyznę podejrzanego o kradzieże z włamaniem. Do zdarzeń tych doszło w połowie marca. Podczas wspólnej libacji alkoholowej w centrum miasta, 47 latek ukradł kartę bankomatową nowo poznanego mężczyzny. Podejrzany płacił nią między innymi za zakupy, wypłacał gotówkę w kilku bankomatach, składał zamówienia w łomżyńskich restauracjach. Z ustaleń mundurowych wynikało, że karta została użyta 33 razy, powodując straty na blisko 10 tysięcy złotych. Ponadto bezskutecznie dwa razy próbował wypłacić pieniądze. Dzięki intensywnej pracy kryminalnych podejrzany szybko został ustalony. Mężczyzna został zatrzymany w swoim mieszkaniu i noc spędził w policyjnym areszcie. Mieszkaniec Łomży usłyszał łącznie 36 zarzutów i decyzją sądu najbliższe 3 miesiące spędzi w areszcie.

Zgodnie z Kodeksem karnym za kradzież z włamaniem grozi kara pozbawienia wolności do lat 10.


 

www.narew.info| Sprawdź nasz profil na Facebooku

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe