Mazowsze. Wiadomości z regionu odc. 178 - [VIDEO]

  • 10.04.2021, 10:41 (aktualizacja 10.04.2021, 11:10)
  • www.narew.info| Sprawdź nasz profil na Facebooku
Mazowsze. Wiadomości z regionu odc. 178 - [VIDEO]
Miniony tydzień w województwie mazowieckim.

Zero złotych dla mieszkańców Mazowsza ze wsparcia rządowego

- To skandal i polityczna zemsta na mieszkańcach naszego regionu - Tak marszałek Adam Struzik komentuje podział środków w ramach nowej puli Rządowe Funduszu Inwestycji Lokalnych. Po raz kolejny samorząd województwa nie otrzymał rządowego wsparcia. 

 

Dodatkowe 13 milionów złotych z Unii Europejskiej na sprzęt dla stacji pogotowia ratunkowego

Jak widzimy na przestrzeni kilku ostatnich dni sytuacja zmienia się bardzo dynamicznie. Mimo mniejszej liczby zakażonych w szpitalach zajętych jest praktycznie 100 proc. łóżek covidowych. Szczególnie obciążone są zespoły ratownictwa medycznego, które tak naprawdę jako pierwsze mają kontakt z pacjentem, często wymagającym podjęcia pilnych działań ratujących zdrowie i życie. Dlatego samorząd województwa mazowieckiego podjął decyzję o przyznaniu kolejnych środków na wsparcie zespół ratownictwa medycznego.  

 

 

W trosce o rodziny adopcyjne i zastępcze

Dostęp do specjalistycznego poradnictwa rodzinnego oraz wzmocnienie terapeutyczne dzieci i dorosłych w rodzinach adopcyjnych i zastępczych. To główne inicjatywy, które organizacje pozarządowe mogą zrealizować dzięki przyznanym dotacjom z budżetu Mazowsza. Zgłaszać się można do 13 kwietnia.  

 

Flaga Mazowsza dostępna dla wszystkich 

Czy wiecie Państwo jak wygląda flaga Mazowsza? Czy jest ona dla Państwa symbolem dumy? Symbolem, z którym czujecie tożsamość? A co powiedzielibyście Państwo na powieszenie jej przed swoim domem czy w miejscu pracy? Teraz jest taka możliwość… 

www.narew.info| Sprawdź nasz profil na Facebooku

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe