Hotel Traugutta3 z Białegostoku w TVN Style

  • 15.04.2021, 14:53 (aktualizacja 15.04.2021, 15:09)
  • Tylko dobre informacje
Hotel Traugutta3 z Białegostoku w TVN Style Hotel Traugutta3 Dorota Szelągowska i pracownicy Hotelu Traugutta3
Już 21 kwietnia na TVN Style emisja programu „Tu jest pięknie”, w którym Dorota Szelągowska odwiedziła Hotel Traugutta3. To wyjątkowe miejsce na mapie Białegostoku i obowiązkowe do odwiedzenia!

- Ekipa TVN Styl zgłosiła się do nas już w 2020 roku. Wprowadzono lockdown i lawiną zdarzeń nagrania rozpoczęliśmy dopiero w marcu tego roku. 2 dni zdjęciowe, nowa energia, pozytywne emocje i potwierdzenie tego co wiedzieliśmy już dawno, że w Hotelu Traugutta3 jest pięknie! – mówi z entuzjazmem Anna Narel, Dyrektor Hotelu Traugutta3.

To pierwszy hotel w Białymstoku wyróżniony przez twórców programu „Tu jest pięknie”. Za jego projekt odpowiada białostocka Pracownia Projektowa Archimeda, a za wykończenie oraz wyposażenie w zdecydowanej większości odpowiadają firmy z lokalnego rynku. Czym zachwycił hotel i na co zwrócono szczególną uwagę będzie można zobaczyć już 21 kwietnia na TVN Style podczas emisji premierowego odcinka.

- Wystrój obiektu, wykorzystanie historycznych elementów, świetna obsługa i wyrafinowany smak dań to zdecydowane atuty, które podkreślano przy realizacji odcinka. Zapraszam do wspólnego oglądania, a przede wszystkim do majówkowego pobytu i doświadczenia tego co piękne w Hotelu Traugutta3 – zaprasza Anna Narel, Dyrektor Hotelu Traugutta3.

 

Tylko dobre informacje

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe