Mazowsze. Wiadomości z regionu odc. 179 - [VIDEO]

  • 17.04.2021, 12:04
  • www.narew.info| Sprawdź nasz profil na Facebooku
Mazowsze. Wiadomości z regionu odc. 179 - [VIDEO]
Miniony tydzień w województwie mazowieckim.

Blisko 18 milionów od samorządu Mazowsza na drogi w powiecie mińskim i wołomińskim 

Zaczynamy od dobrej informacji dla mieszkańców powiatu mińskiego i wołomińskiego. A chodzi o kompleksową rozbudowę dwóch odcinków drogi wojewódzkiej nr 637 relacji Warszawa – Węgrów o łącznej długości ponad 5 kilometrów, która pochłonie blisko 18 milionów złotych. 

 

Stołeczne Pogotowie dzieli się swoimi karetkami z innymi

Na Mazowszu, podobnie jak w innych częściach kraju karetki są dziś na wagę złota. Dlatego Stołeczny „Meditrans” wycofane z pracy systemu Państwowego Ratownictwa Medycznego dwa ambulanse, przekazał strażakom z Ochotniczej Straży Pożarnej w Wesołej i Mazowieckiemu Specjalistycznemu Centrum Zdrowia w Pruszkowie.

 

 

W Celestynowie powstanie tunel pod linią kolejową Warszawa – Lublin

W podwarszawskim Celestynowie powstać ma tunel drogowy pod linią kolejową Warszawa – Lublin. Będzie kosztował 30 milionów złotych. Inwestycje wesprze samorząd Mazowsza w ramach Instrumentu Wsparcia Zadań Ważnych dla Równomiernego Rozwoju Województwa. 

 

Marceli Bogusławski z Mazowsze Serce Polski Team najlepszy w prologu Tour of Rhodes

Marceli Bogusławski z Mazowsze Serce Polski Team triumfował na trasie prologu greckiego wyścigu etapowego Tour of Rhodes. To pierwsze polskie zwycięstwo w sezonie 2021.

 

Młodzi smakosze ekologicznej żywności pokażcie się

Już po raz osiemnasty uczniowie szkół podstawowych mają okazje wykazać się wiedzą na temat ekologicznego rolnictwa oraz produktów z niego pochodzących. Samorząd województwa mazowieckiego zaprasza do udziału w konkursie pod nazwą ,,Smak ekologicznej żywności”. 

 

www.narew.info| Sprawdź nasz profil na Facebooku

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe