Poseł Lech Antoni Kołakowski "ubrany w nowe szaty'' - [VIDEO]

  • 16.04.2021, 17:30 (aktualizacja 16.04.2021, 22:54)
  • www.narew.info| Sprawdź nasz profil na Facebooku
Poseł Lech Antoni Kołakowski "ubrany w nowe szaty'' - [VIDEO]
Poseł Lech Antoni Kołakowski pod koniec 2020 roku opuścił struktury Prawa i Sprawiedliwości. Po niespełna kilku miesiącach postanowił zmienić także ,,szaty’’ baneru sygnalizującego, że akurat w tym miejscu, przy Placu Starego Rynku 21 w Łomży mieści się jego biuro poselskie.
 

- Biuro funkcjonuje tak jak od 2005 roku, a w tej lokalizacji od 5 lat. Dopełniłem wymogów formalnych jako poseł niezrzeszony. Baner nie jest już oznakowany identyfikacją klubową – tłumaczy poseł Lech Antoni Kołakowski. Nowa grafika nawiązuje do idei i pracy poselskiej. Silna – wolna Polska. Godło i logo Sejmu są wyeksponowane – dodaje poseł.


Poseł Lech Antoni Kołakowski ma wziąć udział w zdalnej konwencji partii Porozumienie, kierowanej przez Jarosława Gowina. Jednak jak mówi do żadnego ugrupowania wstępować nie zamierza. Obecność na konwencji ma być podyktowana chęcią utrzymania dobrych relacji.

- Przede mną nowe zadanie w postaci powołania koła poselskiego – tłumaczy poseł Lech Antoni Kołakowski.

www.narew.info| Sprawdź nasz profil na Facebooku

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe