Marka Łomża wspiera kino Millenium

  • 18.04.2021, 11:53 (aktualizacja 18.04.2021, 11:57)
  • Narew info | www.narew.info | Polub dziś nasz Facebook
Marka Łomża wspiera kino Millenium
Marka Łomża, należąca do firmy Van Pur S.A., związana z łomżyńskim browarem, wspiera finansowo jedyne kino w mieście, które ze względu na pandemię koronawirusa znalazło się w trudnej sytuacji ekonomicznej.

Jedną z najbardziej dotkniętych restrykcjami, wynikającymi z pandemii koronawirusa, branż są placówki kultury, takie jak kina, muzea, czy teatry. Nie mogą one prowadzić swojej regularnej działalności a tym samym zarabiać. To stawia je w niezwykle trudnym ekonomicznie położeniu.

Marka Łomża, związana niezmiennie z miastem i miejscowym browarem natychmiast zareagowała na apel o pomoc w przetrwaniu kina Millenium – jedynego kina w Łomży. Marka przeznaczyła 10 000 zł na zakup podwójnych biletów dla wszystkich pracowników Browaru, które będą mogły być zrealizowane po tym, jak kino zostanie ponownie otwarte.  

- Jako duży lokalny pracodawca czujemy się współodpowiedzialni za miejscową społeczność, dla której kino jest bardzo ważnym elementem życia kulturalnego. Nie możemy dopuścić, aby tego typu placówki znikały z mapy Łomży komentuje Paulina Grodzińska, Dyrektor Marketingu Van Pur S.A.

Narew info | www.narew.info | Polub dziś nasz Facebook

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe