Finalistki Miss Ziemi Łomżyńskiej 2021 [FOTO] 

  • 21.04.2021, 10:01 (aktualizacja 21.04.2021, 10:15)
  • www.narew.info| Sprawdź nasz profil na Facebooku
Finalistki Miss Ziemi Łomżyńskiej 2021 [FOTO]
Kim są, jakimi wartościami kierują się w życiu, jakie mają plany na przyszłość? Finalistki Miss Ziemi Łomżyńskiej 2021. O tym, która z nich założy koronę Miss Ziemi Łomżyńskiej przekonamy się już 26 czerwca br.

 

Numer 1. Fatima Debizova (@fatuma_95100), 18 lat - Łomża

Fatima to uczennica Zespołu Szkół Weterynaryjnych i Ogólnokształcących nr 7 w Łomży. W wolnych chwilach uwielbia eksperymentować w kuchni i przyrządzać tradycyjne potrawy wywodzące się z jej ojczystego kraju. W życiu najważniejsza jest dla niej rodzina,
a największym autorytetem niezaprzeczalnie są - Rodzice. Ich opinie i poglądy na temat życia, doświadczenia oraz wartości, którymi się kierują, są dla niej bardzo bliskie. W przyszłości chciałaby otworzyć własną firmę, dzięki której mogłaby realizować obecne marzenia.


Numer 2. Julia Kurak (@xjulvx03), 18 lat - Łomża

Julia jest uczennicą Katolickiego Liceum Ogólnokształcącego w Łomży. W wolnych chwilach spotyka się z przyjaciółmi, uprawia sport i spędza czas z rodziną. Jej pasja to sztuki walki i piłka nożna, w którą gra odkąd skończyła siedem lat. Sztuki walki uprawia od dwóch. W życiu najważniejsza jest dla niej najbliższa rodzina, jej szczęście oraz zdrowie. W drugim człowieku ceni szczerość, wrażliwość i empatię. Największym autorytetem jest dla Niej - Babcia od której bardzo dużo się uczy i która zawsze ją wspiera. W przyszłości chciałaby zostać trenerem personalnym oraz dietetykiem, a najchętniej połączyć oba te zawody.

 

Numer 3. Patrycja Turowska (@patrycjaa.turowska), 21 lat - Wąsosz
Patrycja jest studentka trzeciego roku Matematyki Stosowanej na Politechnice Białostockiej. W wolnych chwilach oddaje się swojej pasji jaką jest sport, biega oraz trenuje pole dance, a w okresie letnim także nurkuje. W życiu najważniejsze są dla niej, szczęście i zdrowie bliskich. W drugim człowieku najbardziej cieni szczerość i pozytywne nastawienie do życia oraz drugiego człowieka. Największym autorytetem są dla niej - Mama i Babcia, które nauczyły ją, jak silne potrafią być kobiety i jak ważna jest wiara w samego siebie . W przyszłości chciałaby pracować przy tworzeniu, zarządzaniu oraz obsłudze baz danych.

 

Numer 4. Katarzyna Lutostańska (@kasialutostanska), 22 lata - Łomża

Kasia jest studentką trzeciego roku na Uniwersytecie w Białymstoku na kierunku Pedagogika. W wolnych chwilach spędza czas z bliskimi Jej osobami oraz dba o własny, wszechstronny rozwój. Jej pasją jest sport. Uwielbia biegać. Brała także udział w zawodach sportowych. Od paru lat ćwiczy także intensywnie na siłowni. W życiu najważniejsze są dla Niej: miłość, przyjaźń i rodzina. Jej zdaniem bardzo ważne jest pielęgnowanie relacji z najbliższymi osobami oraz wspieranie siebie nawzajem. Największym autorytetem jest dla niej - Mama, która przekazała Jej wiele życiowych rad i codziennie pokazuje jak być lepszym człowiekiem. W przyszłości chciałaby pracować w placówce opiekuńczo-wychowawczej, takiej jak Dom Dziecka, gdzie będzie mogła pomagać i wspierać dzieci pozbawione rodzin biologicznych.

 

Numer 5. Sandra Mleczek (@sandra_mleczek), 20 lat - Sulki
Sandra na codzień zajmuje się stylizacją brwi, stylizacją rzęs oraz wykonywaniem makijaży. Dodatkowo pracuje także na infolinii NFZ, gdzie zapisuje na szczepienia. W wolnych chwilach rozwija swoje pasję oraz zainteresowania. Największą z nich jest wizaż, dlatego każdą wolną chwilę poświęca na szkolenia oraz kursy. Osiągnięciami w dziedzinie branży „Beauty” są zdobyte certyfikaty oraz odbyte kursy. W życiu ważną rolę odgrywa dla niej - rodzina. Z racji tego, że jest najmłodszą z sióstr, największym autorytetem jest właśnie rodzeństwo. W przyszłości chciałby zostać fotomodelką wiążącą pracę przed obiektywem z pasją do makijaży oraz stylizacją brwi.

 

www.narew.info| Sprawdź nasz profil na Facebooku

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe