Nowe drogi w Łomży? Są miliony na ich realizację

  • 23.04.2021, 10:39
Nowe drogi w Łomży? Są miliony na ich realizację UM Łomża
Jak przekazuje łomżyński Magistrat na liście podstawowej Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg znalazła się budowa dróg gminnych w rejonie ulicy Żabiej w Łomży. Kolejnych osiem inwestycji jest na liście rezerwowej.

Władze Łomży złożyły wnioski o dofinansowanie jedenastu zadań inwestycyjnych. Na liście podstawowej znalazła się budowa dróg gminnych w rejonie ulicy Żabiej. Wartość tego zadania szacowana jest na 9,5 mln zł, z czego dofinansowanie ma wynieść 5.581.200 zł. Realizację tego przedsięwzięcia planuje się w okresie pomiędzy listopadem 2021 r., a październikiem 2023 r.

Na liście rezerwowej RFRD znalazły się: rozbudowa ul. Tkackiej, przebudowa ul. Kalinowej, rozbudowa ul. Jasnej wraz z sięgaczem ul. Wesołej, rozbudowa ul. Wspólnej (połączenie ul. Nowogrodzkiej z ul. Partyzantów), rozbudowa ul. Słonecznikowej, rozbudowa ul. Piaski, przebudowa ul. Kasztelańskiej oraz budowa ul. Jesiennej na odcinku od ul. Przykoszarowej do ul. Szosa do Mężenina. Ich wartość to prawie 26 mln zł, zaś wsparcie może wynieść ponad 15 mln zł.

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe