Jagiellonia Białystok i MKS Ślepsk Malow Suwałki wizytówką województwa - [VIDEO]

  • 26.04.2021, 16:45 (aktualizacja 27.04.2021, 09:24)
  • Tylko dobre informacje
jagiellonia-bialystok-i-mks-slepsk-malow-suwalki-wizytowka-wojewodztwa.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Czołowe kluby sportowe województwa podlaskiego otrzymały po 400 tys. zł dotacji. Podczas konferencji prasowej w Urzędzie Marszałkowskim w Białymstoku Marszałek Artur Kosicki  podziękował  klubom za to, że są wizytówką naszego regionu

 

Za godne reprezentowanie województwa podziękował, Marek Malinowski, członek zarządu odpowiedzialny w samorządzie województwa za sport.

Sport podczas pandemii przeżywa nie tylko problemy finansowe, ale także organizacyjne. Wspomniał o tym dziękując za wsparcie Wojciech Winnik, prezes Ślepsk Malow Suwałki.

Jagiellonię Białystok na konferencji reprezentowała wiceprezes Agnieszka Syczewska.

Zarząd Województwa Podlaskiego kładzie duży nacisk na wsparcie drużyn, klubów i organizacji sportowych z regionu. Przekazanie symbolicznych czeków Jagielloni Białystok i Ślepskowi Malow Suwałki, to część z w sumie milionowej dotacji dla 9 podlaskich klubów reprezentujących województwo w najwyższych klasach rozgrywkowych. Podlaskie wspiera sport, a jego kibice czekają, by wrócić na trybuny. Do zobaczenia na stadionach i halach sportowych.

 

Tylko dobre informacje

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe