Finalistki Miss Nastolatek Ziemi Łomżyńskiej 2021 [FOTO] 

  • 04.05.2021, 10:35 (aktualizacja 04.05.2021, 10:50)
  • Red
Finalistki Miss Nastolatek Ziemi Łomżyńskiej 2021 [FOTO]
Kim są, jakimi wartościami kierują się w życiu, jakie mają plany na przyszłość? Finalistki Miss Nastolatek Ziemi Łomżyńskiej 2021. O tym, która z nich założy koronę przekonamy się już 26 czerwca br.

Literka A. Wiktoria Pietraszewska, 16 lat, Nowe Wyrzyki

Wiktoria jest uczennicą Zespołu Szkół Weterynaryjnych i Ogólnokształcących nr 7 w Łomży. W wolnych chwilach uwielbia biegać, jeździć quadem oraz próbować swoich sił w wykonywaniu makijaży. W życiu najważniejsza jest dla niej rodzina, a największym autorytetem są rodzice, którzy każdego dnia pomagaąj spełniać marzenia. W przyszłości chciałaby otworzyć swój własny salon kosmetyczny.

 

Literka B. Anna Sejnowska, 15 lat, Jeziorko

Ania jest uczennicą Szkoły Podstawowej w Piątnicy. W wolnych chwilach spotyka się ze znajomymi. Jej pasją jest piłka nożna. W życiu najważniejsze są dla niej: rodzina oraz realizowanie swoich pasji. Największym autorytetem jest dla niej - Mama, która nigdy się nie poddaje, jest niezależna i niejednokrotnie udowodniła, że w życiu trzeba potrafić radzić sobie samemu. W przyszłości chciałaby dostać się na Uniwersytet Jagielloński na kierunek lekarski, a kilka lat później być pełnym pasji oraz empatii lekarzem.

 

Literka C. Oliwia Sidorkiewicz, 15 lat, Śniadowo

Oliwia jest uczennicą Zespołu Szkół Weterynaryjnych i Ogólnokształcących nr 7 w Łomży, na kierunku weterynarii. W wolnych chwilach spotyka się z przyjaciółmi. Jej pasją jest akrobatyka. Kocha również zwierzęta. W życiu najważniejsza jest dla niej rodzina, a największym autorytetem jest mama. W przyszłości chciałaby studiować weterynarię i rozwijać się w modelingu, a kilka lat później zostać lekarzem weterynarii, który będzie potrafił fachowo opiekować się chorymi zwierzętami.

 

Literka D. Agnieszka Zawistowska, 17 lat, Zakrzewo Wielkie

Agnieszka jest uczennicą III Liceum Ogólnokształcącego w Łomży na profilu medycznym. W wolnych chwilach ogląda seriale lub spędza czas z rodziną i przyjaciółmi. Uwielbia także aktywny tryb życia, wycieczki rowerowe, rolki, a także spacery. W życiu najważniejsza jest dla niej rodzina i bliskie osoby. W drugim człowieku ceni szczerość, empatię oraz ciepło, którym sama potrafi obdarowywać. Największym autorytetem są dla niej rodzice. To od nich zdobywa wartości i mądrości życiowe. W przyszłości chciałaby zostać stomatologiem, od którego każdy pacjent wychodził będzie z uśmiechem na twarzy.

 

Literka E. Aleksandra Żebrowska, 17 lat, Łomża

Ola jest uczennicą II Liceum Ogólnokształcącego im. Marii Konopnickiej w Łomży. Jej pasja to aktywność fizyczna i zdrowe odżywianie. W wolnych chwilach gotuje, piecze i próbuje swoich sił w przyrządzaniu nowych potraw. W życiu najważniejsza jest dla niej rodzina. W drugim człowieku najbardziej ceni szczerość i empatię. Największym autorytetami są dla niej rodzice. Tata, który od zawsze był i jest wzorem do naśladowania m.in. w kwestii bezinteresownej pomocy innym oraz mama, która uczy wybaczania w każdej życiowej sytuacji. W przyszłości chciałaby pracować jako dietetyk.

 


Literka F. Karina Łebkowska, 16 lat, Łomża

Karina jest uczennicą Zespołu Szkół Weterynaryjnych i Ogólnokształcących nr 7 w Łomży na kierunku weterynaryjnym. W wolnych chwilach spotyka się z przyjaciółmi oraz opiekuje się zwierzętami. Jej pasją jest „modeling". Bardzo lubi pozować do zdjęć. Chętnie bierze także udział w różnego rodzaju sesjach zdjęciowych podczas, których rozwija swoją pasję. W życiu najważniejsza jest dla niej rodzina oraz zwierzęta, które bardzo kocha. Za największy autorytet uważa ludzi, którzy odnieśli życiowe sukcesy na wielu różnych płaszczyznach i mimo odniesionych już sukcesów stale dążą do tego, by realizować wyznaczone sobie cele. Swoją najbliższą przyszłość chciałaby wiązać z modelingiem oraz fotomodelingiem.

 

red_

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe