Muzyczna majówka Łomżyńskich Filharmoników - zaproszenie - [VIDEO]

  • 04.05.2021, 14:27 (aktualizacja 04.05.2021, 17:05)
  • Tylko dobre informacje
Muzyczna majówka Łomżyńskich Filharmoników -  zaproszenie - [VIDEO]
W czwartek 6 maja 2021 roku o 19:00 łomżyńscy filharmonicy zapraszają na muzyczną majówkę, która odbędzie się w ramach miejskich obchodów rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja. Jako solistka wystąpi znakomita śpiewaczka Katarzyna Jaracz, a Filharmonię Kameralną im. Witolda Lutosławskiego w Łomży poprowadzi włoski dyrygent Maurizio Colasanti. Koncert będzie można bezpłatnie obejrzeć na antenie Telewizji Narew oraz na stronach internetowych www.narew.info, www.facebook.com/lomza.miasto oraz www.facebook.com/filharmonialomza

Maurizio Colasanti jest uznawany na międzynarodowej scenie jako jeden z najbardziej dynamicznych i eklektycznych dyrygentów swojego pokolenia. Dyrygował w wielu znakomitych salach koncertowych m.in: Carnegie Hall (Nowy Jork), St. Martin in the Fields (Londyn), Teatro San Carlo (Neapol), Teatro dell'Opera (Rzym), Melba Hall (Melbourne, Australia). Współpracował również z wieloma czołowymi instytucjami akademickimi takimi jak Royal Academy of Music (Londyn), czy Miami University of Music.

Katarzyna Jaracz jest finalistką IX Międzynarodowego Konkursu Sztuki Wokalnej "Złote Głosy". Prowadzi ożywioną działalność koncertową na terenie całego kraju występując jako solistka z wieloma polskimi filharmoniami. Współpracuje również z Operą Nova w Bydgoszczy.

Tylko dobre informacje

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe