Dzień Strażaka w Kolnie - [VIDEO]

  • 05.05.2021, 10:49 (aktualizacja 05.05.2021, 11:42)
  • Tylko dobre informacje
Dzień Strażaka w Kolnie - [VIDEO]
Sejmik Województwa Podlaskiego zwiększył pulę pieniędzy przeznaczonych na dofinansowanie Ochotniczych Straży Pożarnych. Dzięki tym pieniądzom 110 podlaskich gmin będzie mogło zakupić lokalnym jednostkom OSP m.in. sprzęt ratowniczo – gaśniczy i umundurowanie. To najlepszy prezent z okazji Dnia Strażaka dlatego druhowie z Kolna zaprosili w dniu swojego święta do jednostki wicemarszałka Marka Olbrysia.

Herb miasta Kolno przedstawia świętego Floriana, stojącego z chorągwią i wylewającego wiadro wody na płonący budynek. Ochotnicy z Kolna codziennie czuwają nad bezpieczeństwem mieszkańców miasta, zawsze są gotowi do akcji za w dniu ich święta podziękował Andrzej Duda burmistrz miasta Kolno.

 

 

Dzięki pomocy finansowej, udzielanej z budżetu województwa podlaskiego, jednostki OSP będą lepiej przygotowane do swoich zadań, a czas niezbędny do udzielenia pomocy znacznie się skróci.

Nie tylko z okazji Dnia Strażaka życzymy wszystkim strażakom sukcesów, satysfakcji z pełnionej służby i szczęśliwych powrotów z akcji. Dziękujemy za wasz codzienny trud oraz zaangażowanie w zapewnienie bezpieczeństwa mieszkańcom naszego regionu.

Tylko dobre informacje

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe