Mazowsze. Wiadomości z regionu odc. 182 - [VIDEO]

  • 08.05.2021, 15:05 (aktualizacja 08.05.2021, 15:40)
  • www.narew.info| Sprawdź nasz profil na Facebooku
Mazowsze. Wiadomości z regionu odc. 182 - [VIDEO]
Miniony tydzień w województwie mazowieckim.

Mazowsze pomoże w budowie domu dziecka w Lipsku

Na terenie powiatu lipskiego znajduje się obecnie tylko jeden dom dziecka. Mowa tu o Powiatowym Zespole Placówek Pomocy Dziecku i Rodzinie w Siennie. W ośrodku znajduje się obecnie ponad czterdzieścioro dzieci. Wraz z początkiem tego roku weszły w życie nowe przepisy, które mówią o tym, że w takich placówkach może przebywać maksymalnie 14 podopiecznych. Budowa nowych obiektów jest zatem koniecznością, by zapewnić podopiecznym godne warunki wychowawcze. Dzięki dofinansowaniu z Urzędu Marszałkowskiego będzie to możliwe. 

 

Pałac Przebendowskich w Warszawie w nowej odsłonie

Nowe możliwości i perspektywy zyskało Muzeum Niepodległości. Powód. Rewitalizacja Pałacu Przebendowskich. Zakończone prace pozwoliły udostępnić społeczeństwu w pełni funkcjonalny obiekt o wysokiej estetyce i znaczeniu historycznym. 

 

 

Ostrołęka. Rewitalizacja Nabrzeża Narwi coraz bliżej

Nabrzeże Narwi w Ostrołęce pomiędzy dwoma mostami, ciągnące się wzdłuż ulicy Spacerowej, naprzeciwko kościoła farnego. Szlak często odwiedzany przez ostrołęczan I nie tylko. Już niebawem może zmienić się nie do poznania. 

 

Nowe inwestycje w powiecie siedleckim

7 umów. 7 różnorodnych inwestycji. Wszystkie niezwykle ważne i potrzebne. A chodzi o powiat siedlecki I wsparcie jakie otrzymał on w ramach Instrumentu wsparcia zadań ważnych dla równomiernego rozwoju województwa. A to dopiero początek… 

 

Maturalny Maraton. Jak z egzaminem dojrzałości poradzili sobie maturzyści? 

Wszyscy mocno trzymamy za nich kciuki, bo któż nie pamięta tego stresu towarzyszącego startowi w dorosłe życie. Mowa oczywiście o tegorocznych maturzystach. Obowiązkowe egzaminy pisemne mają już za sobą. Zobaczmy, co naszym reporterom powiedzieli abiturienci z Mazowsza.  

 

www.narew.info| Sprawdź nasz profil na Facebooku

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe