ŁOMŻA „W swoim tempie” - nowa kampania reklamowa marki

  • 10.05.2021, 20:36
  • Tylko dobre informacje
ŁOMŻA „W swoim tempie” - nowa kampania reklamowa marki
ŁOMŻA startuje z nową platformą komunikacji pod hasłem „W swoim tempie”. Kampania 360o rozpoczęła się 8 maja i potrwa do końca wakacji. Bohaterem reklam jest jeden z najlepszych polskich aktorów – Adam Woronowicz. Spoty reklamowe będą emitowane w telewizji oraz w Internecie. W ramach kampanii zaplanowane zostały również niestandardowe działania content’owe prowadzone na kanałach digital marki.

Platforma komunikacyjna „W swoim tempie” ma wyróżnić markę na rynku piwa oraz podkreślić jej regionalny charakter. Idea spotów reklamowych opiera się na lekkiej abstrakcji z przymrużeniem oka, a historie przenoszą nas w radosny czas z przyjaciółmi na łono kojącej natury.

 „W nowej komunikacji ŁOMŻA inspiruje do czerpania przyjemności z wolnych chwil w swoim tempie, jednocześnie podkreślając wyjątkową jakość naszego piwa uzyskiwaną dzięki nieśpiesznemu leżakowaniu – mówi Paulina Grodzińska, Dyrektor Marketingu Van Pur - Naszym celem było stworzenie nie tylko wyróżnialnej reklamy, ale formatu, który będzie rozrywką dla naszych konsumentów.” - dodaje Grodzińska.

„Praca nad nową kampanią Łomży była dla mnie czystą przyjemnością. Cieszę się, że dzięki mojej skromnej osobie nowa platforma komunikacyjna Łomży ma szansę trafić do milionów osób w całej Polsce. Jestem przekonany, że powstanie ciąg dalszy i z niecierpliwością czekam na kolejną zabawną historię!” – zdradził nam Adam Woronowicz, aktor, odtwórca głównej roli w filmach.

Kampania poprzedzona została wprowadzeniem na rynek nowej szaty graficznej opakowań ŁOMŻY, która podkreśla regionalny charakter piwa i tradycję jego warzenia. Zmianie nie uległa natomiast charakterystyczna zielona butelka, z którą konsumenci kojarzą markę od lat. 

Za kreacje i produkcje filmów reklamowych we współpracy z Van Pur odpowiada agencja reklamowa Brasil Warsaw, producent filmowy Wojtek Pałys ( koproducent nominowanego do Złotej Palmy w Cannes filmu "Venus w futrze"), reżyser kinowych hitów Sam Akina („Mayday”), operator Piotr Sobociński, autor zdjęć do wielu uznanych polskich filmów (m.in. nominowany do Oscara „Boże Ciało"). Za obsługę social media marki odpowiada Agencja Nie Do Ogarnięcia, a zakup mediów powierzono domowi Mediacom.

Van Pur S.A. jest polskim, największym, niezależnym producentem piwa i napojów bezalkoholowych, obecnym na rynku od 1989 roku. Van Pur posiada 6 browarów zlokalizowanych w Łomży, Rakszawie, Jędrzejowie, Zabrzu, Braniewie oraz Koszalinie. Kluczową marką Spółki jest Łomża, serca klientów podbiły również Cortes, Karpackie, Brok, Kuflowe, Śląskie i Halne. Van Pur specjalizuje się także w produkcji marek własnych. Jest również jednym z czołowych eksporterów piwa za granicę. Więcej informacji o firmie na stronie: www.vanpur.com.pl 

Tylko dobre informacje

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe