Sukces Jerzego Millera

  • 28.05.2021, 10:48
  • www.narew.info| Sprawdź nasz profil na Facebooku
Sukces Jerzego Millera
Dr Jerzy Miller, prezes Młodzieżowego Klubu Sportowego Medyk Łomża i trener teakwondo klasy mistrzowskiej 5 dan został doceniony przez Polską Federację Sztuk i Sportów Walki. Został powołany na stanowiska dyrektora ds. Naukowo-Szkoleniowych.

- Uważam to za duże wyróżnienie w mojej 43-letniej karierze zawodowej, jako zawodnika i trenera taekwondo. Postaram się wypełnić powierzoną mi misję z pełną odpowiedzialnością i zaangażowaniem oraz przyczynić się do rozwoju Polskiej Federacji – przyznaje dr Jerzy Miller.

Funkcję Dyrektora ds. Naukowo-Szkoleniowych związku dr Jerzy Miller pełni od 2 kwietnia 2021 roku na czas nieokreślony.

Jerzy Miller, to doktor nauk o kulturze fizycznej, specjalizujący się w efektywności procesu treningowego u sportowców oraz autor wielu prac naukowych podejmujących te zagadnienie. Trener klasy Mistrzowskiejw Taekwondo Olimpijskim, V Dan. Ukończył Akademie Wychowania Fizycznego w Warszawie, Poznaniu i Białej Podlaskiej. Wyszkolił wielu medalistów Mistrzostw Polski, członków kadr Narodowych oraz reprezentantów Kadr Olimpijskich w różnych kategoriach wiekowych i wagowych. Były trener kadry olimpijskiej w Taekwondo Olimpijskim, odznaczony licznymi orderami zasłużonego dla sportu polskiego. Przez 9 lat szkolił specjalną grupę antyterrorystyczną policji przy Komendzie Wojewódzkiej w Łomży.


 


 

www.narew.info| Sprawdź nasz profil na Facebooku

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe