Mazowsze. Wiadomości z regionu - odc.185 - [VIDEO]

  • 31.05.2021, 10:04 (aktualizacja 31.05.2021, 10:57)
  • www.narew.info| Sprawdź nasz profil na Facebooku
Mazowsze. Wiadomości z regionu - odc.185 - [VIDEO]
Co ciekawego wydarzyło się na Mazowszu w tym tygodniu?

Powiat makowski i przasnyski inwestuje w budowę dróg, kulturę, tereny zielone, czyste powietrze i czystą wodę

To rekordowy program wsparcia samorządów realizowany Urząd Marszałkowski. Od początku roku ponad 150 milionów złotych trafia do powiatów i gmin na realizację najważniejszych lokalnych inwestycji.  W powiecie makowskim i przasnyskim samorządy inwestują w budowę dróg, kulturę, tereny zielone, czyste powietrze i czystą wodę.

 

Dobre wieści dla powiatu mińskiego i węgrowskiego 

W powiatach mińskim i węgrowskim oprócz nowych dróg, powstanie ... dla najmłodszych przedszkole, dla najstarszych dom opieki a szkoły będą rozbudowane lub zmodernizowane. W sumie na 11 inwestycji trafi z budżetu Mazowsza ponad 30 milionów złotych.

 

 

W Kozienicach z troską o dzieci niepełnosprawne

W Kozienicach z troską o dzieci niepełnosprawne. Przy wsparciu samorządu Mazowsza powstanie nowy  Ośrodek szkolno - wychowawczy z internatem dla ponad setki dzieci.

 

Wystartowała budowa zaplecza technicznego Stadler-KM w Sochaczewie

Spółka Stadler Service Polska rozpoczyna budowę zaplecza technicznego do obsługi pojazdów Kolei Mazowieckich. Koszt inwestycji to ponad 20 mln zł. Obiekt ma zostać oddany do użytkowania w pierwszym kwartale 2022 r. Pracę znaleźć tu może 30 osób.

 

Czy znamy flagę Mazowsza?

Dzień Samorządu Terytorialnego to doskonała okazja, aby przy urzędach miast, gmin, przy szkołach czy na rynkach zawisła Flaga Województwa Mazowieckiego.

 

www.narew.info| Sprawdź nasz profil na Facebooku

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe