czwartek, 28 marca 2024 19:12

Bartłomiej Biedrzycki pierwszy w deblu

Bartłomiej Biedrzycki zawodnik UKS Return Łomża działającego przy III Liceum Ogólnokształcącym zajął pierwsze miejsce w deblu i trzecie w grze singlowej w Wojewódzkim Turnieju Klasyfikacyjnym Młodzików w Tenisie w Olsztynie. Turniej został rozegrany systemem grupowo-pucharowym, a organizatorem imprezy sportowej był Klub KS Budowlani Olsztyn.

Bartek w fazie eliminacyjnej zawodów wygrał z Jakubem Wynimko (UKS RP Sport Olsztyn) 6/2 6/3, a następnie Janem Matel (UKS Akademia Tenisa SetPoint Olsztyn) 6/1 6/1. W fazie finałowej turnieju nasz tenisista uległ Mateuszowi Nowakowi (Matchpoint Żyrardów) 0/6 1/6.

W grze podwójnej natomiast Bartek wspólnie z Mateuszem Nowakiem pokonali parę Wojciech Penkalski (Akademia Tenisa Braniewo przy Fundacji Olimp) / Jakub Wynimko 7/5 6/3, a następnie w finale turnieju parę Antoni Łukaszewicz (TT Score Elbląg) / Jan Pokorski (Centralny Klub Tenisowy Grodzisk Mazowiecki) 0/6 7/6 (5) 10/6.