Mazowsze. Wiadomości z regionu - odc.186 - [VIDEO]

  • 05.06.2021, 10:36
  • www.narew.info| Sprawdź nasz profil na Facebooku
Mazowsze. Wiadomości z regionu - odc.186 - [VIDEO]
Co ciekawego wydarzyło się na Mazowszu w tym tygodniu?

Boisko, lodowisko i kompleks sportowy w rejonie siedleckim

Za nami dzień dziecka dlatego zaczynamy wiadomościami, które na pewno ucieszą najmłodszych. Powstanie nowe boisko, lodowisko i kompleks sportowo-rekreacyjny. To przedsięwzięcia w regionie siedleckim, których realizacja jest możliwa dzięki wsparciu samorządu województwa. Wysokość dotacji z budżetu Mazowsza wynosi ponad 13 mln zł. 

 

Nowe inwestycje w radomskim

Przebudowa targowiska miejskiego w Pionkach i budowa remizy OSP oraz wykonanie pomiaru składu dymu z kominów w gminie Kowala – to inwestycje na terenie powiatu radomskiego, dofinansowane z instrumentu wsparcia zadań ważnych dla równomiernego rozwoju województwa mazowieckiego.

 

 

Nowoczesne muzeum miasta Radomia

Dobiegł końca remont kamienic Gąski i Esterki w Radomiu. Powstaje w tym miejscu za prawie 8 milionów Muzeum Miasta Radomia. Środki na ten cel przekazał samorząd województwa.

 

Pierwsze w regionie ciechanowskim centrum integracji

W Glinojecku powstanie Centrum Integracji Zawodowej i Społecznej.  To pierwsza tego typu instytucja w powiecie ciechanowskim.

www.narew.info| Sprawdź nasz profil na Facebooku

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe