Tancerze z B.K.STEP na triumfują na Międzynarodowych i Ogólnopolskich Turniejach Tańca [FOTO]

  • 07.06.2021, 10:53 (aktualizacja 07.06.2021, 10:58)
  • www.narew.info| Sprawdź nasz profil na Facebooku
Tancerze z B.K.STEP na triumfują na Międzynarodowych i Ogólnopolskich…
W miniony weekend odbył się Ogólnopolski Turniej Tańca Hip Hop i Międzynarodowy Turniej Breakdance. Pierwszy z nich miał miejsce w Koszalinie pod nazwą „Koszalińskie YO”, w którym wzięli udział tancerze Hip Hop z B.K.STEP. Drugi turniej odbył się natomiast w Białymstoku pod nazwą Breakstok, w którym wzięli udział tancerze breakdance.

Do Ogólnopolskiego Turnieju Tańca Hip Hop zgłosiły swój udział 4 łomżyńskie formacje taneczne: Equal kids (9-11 lat), New Chapter Crew (11-14 lat), The Sharp One Crew (13-15 lat) i B.K.Team (16-19 lat). Wszystkie grupy stanęły na podium zdobywając:

1 miejsce B.K. Team w kategorii mini formacje 16+,

1 miejsce New Chapter Crew w kategorii formacje fresh 12-15 lat,

2 miejsce The Sharp One Crew w kategorii formacje master 12-15 lat,

3 miejsce Equal Kids w kategorii formacje fresh 9-11 lat.

W drugim turnieju, który odbył się natomiast w Białymstoku pod nazwą Breakstok wzięli udział tancerze breakdance z B.K.STEP.

- Po zaciętej rywalizacji na miejscu 1 sklasyfikował się Szymon Dmoch „Littleman” wygrywając z b-girl Nika z Litwy. To kolejne sukcesy w tym sezonie naszych tancerzy - mówi Marek Kisiel z B.K.STEP. - W maju triumfowaliśmy na zawodach w Zielonej Górze. Szymon również wywalczył 1 miejsce w kategorii bboying 12-15 lat, a The Sharp One Crew spośród 40 formacji biorących udział w kwalifikacjach zdobyli wysokie 4 miejsce. Cieszymy się że w końcu możemy rywalizować i pokazać to co wypracowaliśmy przez ostatni rok z naszymi podopiecznymi – dodaje.

Członkowie Stowarzyszenia BK Step pragną serdecznie podziękować Panu Prezydentowi Mariuszowi Chrzanowskiemu oraz Miastu Łomża za wsparcie finansowe bez, którego nie mogliby konfrontować swoich umiejętności.

www.narew.info| Sprawdź nasz profil na Facebooku

Zdjęcia (4)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe