SELF ID w Hali Kultury

  • 08.06.2021, 09:27
  • www.narew.info| Sprawdź nasz profil na Facebooku
SELF ID w Hali Kultury
W dniach 18 i 19 czerwca o godz. 18:30 w Hali Kultury swoją premierę będzie miał spektakl z pogranicza tańca i teatru pt. "SELF ID". Przygotowany został przez Movement Direction (Anna Sawicka-Hodun, Agnieszka Konopka) we współpracy z BK STEP Tancerze: Natalią Kisiel, Sylwią Kwiatkowską, Natalią Iwaniuk, Julią Jakubiak, Mają Dymczyk i Magdaleną Zubrycką. Ze względu na obostrzenia sanitarne obowiązuje telefoniczna rezerwacja miejsc – tel. 86 2156887.

SELF ID przeprowadza nas przez pewien proces umieszczania i definiowania zarówno siebie, jak i innych w pewnej przestrzeni, pewnym obrazie. Tancerze wykorzystując swój potencjał ruchowy oraz doświadczenie taneczne inspirują znaczeniami. Tożsamość jest wizją własnej osoby jaką każdy człowiek ma względem siebie i otoczenia. Składają się na to właściwości wyglądu, psychiki, zachowania się z punktu widzenia odrębności i niepowtarzalności u innych. Tak samo jest z ciałem, które posiada pewnego rodzaju tożsamość ruchową, która komunikuje, mówi, odbiera i przekazuje. Spektakl SELF ID to podróż przez relację z ruchem scenicznym względem siebie i względem innych – jest zależnością, podobieństwami jak i przeciwnościami. Spektakl w dużej mierze pozostawia widzowi przestrzeń do własnej interpretacji, do poszukiwania własnej identyfikacji obrazu ruchowego. Przedsięwzięcie to można nazwać swoistym eksperymentem, gdyż po raz pierwszy zderzą się ze sobą tak różne osobowości, doświadczenia artystyczne i koncepcje ruchowe. Do realizacji projektu zostali zaangażowani doświadczeni łomżyńscy tancerze uliczni z BK STEP STUDIO we współpracy z działalnością artystyczną MOVEMENT DIRECTION.

www.narew.info| Sprawdź nasz profil na Facebooku

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe