Łomżyńscy Emeryci i Renciści wracają do spotkań [FOTO]

  • 08.06.2021, 10:59 (aktualizacja 08.06.2021, 11:10)
  • www.narew.info| Sprawdź nasz profil na Facebooku
Łomżyńscy Emeryci i Renciści wracają do spotkań [FOTO]
Wszystko czego pragniemy przychodzi do nas w odpowiednim momencie. Musimy uzbroić się w cierpliwość. Każdy z nas potrzebuje obecności drugiego człowieka, potrzebuje ciepła, życzliwości. Czuje się wtedy kochany, szanowany, wspierany. Nie odzyskamy straconego czasu, ale przestańmy marnować ten, który nam został.

Wreszcie nadszedł ten czas, spełniły się nasze oczekiwania i pragnienia wspólnych spotkań Okręgowej Sekcji Emerytów i Rencistów przy ZNP w Łomży. To był szczególny dzień, bo 26 maja 2021 roku - Święto Matki. Była wielka radość, serdeczne powitania i szczere rozmowy. Swoją obecnością zaszczyciły nas prezes Łomżyńskiego Oddziału ZNP Ewa Chludzińska i zastępca Dorota Kucisz. Jeżeli  czas i zdrowie pozwoli spotkania będą odbywały się w każdą środę.

Program spotkań jest bardzo bogaty i atrakcyjny. Powrócą spotkania z ciekawymi osobami, herbatki imieninowe, wyjazdy do filharmonii, wyjścia do kina czy muzeów .Wznowimy także spotkania w ramach ''Ścieżki międzypokoleniowej". Będziemy również rozwijać swoje pasje i zainteresowania poprzez wycieczki, propagowanie zdrowego stylu życia czy rękodzielnictwo. Ali dziękujemy za miłe prezenty, które wyszły z pod jej ręki w tym wyjątkowo trudnym czasie. Nasze pierwsze imieninowe spotkanie odbędzie się 16 czerwca. Do zobaczenia.

Maria Romanowska

www.narew.info| Sprawdź nasz profil na Facebooku

Zdjęcia (4)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe