Mazowsze. Wiadomości z regionu - odc.187 - [VIDEO]

  • 13.06.2021, 13:25 (aktualizacja 21.06.2021, 20:41)
  • Narew info | www.narew.info | Polub dziś nasz Facebook
Mazowsze. Wiadomości z regionu - odc.187 - [VIDEO]
Co ciekawego wydarzyło się na Mazowszu w tym tygodniu?

Zielone przystanki ekologiczną wizytówką Brwinowa 

Pierwsze zielone wiaty przystankowe, które pojawiły się w Brwinowie w ubiegłym roku zostały bardzo pozytywnie przyjęte przez mieszkańców. Teraz czas na kolejne cztery. Ich ściany będą obrośnięte pnączami, a w donicach pojawią się kolorowe byliny. Na przystankach zostaną też umieszczone stacje solarne z możliwością ładowania USB.  Przyjrzyjmy się zatem z bliska ekologicznej wizytówce Brwinowa. 

 

Nowe Centrum Integracji Społecznej w Policznie ze wsparciem samorządu Mazowsza 

Nowoczesny i wygodny budynek – miejsce do integracji społeczności lokalnej już niebawem powstanie w Policznie. Jego budowa będzie możliwa dzięki wsparciu samorządu Mazowsza w wysokości blisko 3 milionów złotych.  
 

 

 

Szykują się zmiany na Skwerze Niepodległości Siedlcach 

Już niebawem serce Siedlec wypięknieje. Miasto przygotowuje się do modernizacji Skweru Niepodległości. Plac, który znajduje się bezpośrednio przy magistracie ma zyskać nowy, atrakcyjny wygląd. 

 

Kandydaci do Nagrody Marszałka Województwa Mazowieckiego poszukiwani 
 

Sława Przybylska, Ks. Jan Twardowski, Barbara Wachowicz czy Wojciech Siemion. To kilkoro  spośród kilkuset nagrodzonych wybitnych mieszkańców Mazowsza. Nagroda Marszałka Województwa Mazowieckiego to jedno z najbardziej prestiżowych wyróżnień przyznawanych mieszkańcom regionu. Właśnie wystartowała 22. edycja plebiscytu. 

Narew info | www.narew.info | Polub dziś nasz Facebook

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe