Rusza linia Plaża

  • 14.06.2021, 10:28
  • www.narew.info| Sprawdź nasz profil na Facebooku
Rusza linia Plaża
Wakacyjna linia Plaża to specjalny autobus MPK, który latem będzie dowoził mieszkańców w rejon miejskiego kąpieliska. Empek będzie kursował od 19 czerwca.

Zgodnie z decyzją prezydenta Łomży, od 19.06.2021 do 31.08.2021 zostanie uruchomiona Linia Wakacyjna Plaża. Trasa przejazdu jest analogiczna jak w latach ubiegłych. Plakaty informacyjne zamieszone zostaną na wszystkich przystankach znajdujących się na trasie przejazdu. Dodatkowo rozkład jazdy linii Plaża będzie dostępny dla wszystkich pasażerów w aplikacji mobilnej KiedyPrzyjedzie.pl. 

Otwarcie kąpieliska miejskiego w Łomży planowane jest na 19 czerwca, na godz. 11:00. Za wstęp na teren plaży nie będą pobierane żadne opłaty. Wypoczywający nad Narwią będą mieli do dyspozycji boisko do siatkówki plażowej oraz miejsce na ognisko z zadaszoną wiatą, ławkami i stolikami.  Nad bezpieczeństwem osób kąpiących się w rzece od poniedziałku do czwartku będzie czuwało trzech, a od piątku do niedzieli czterech ratowników.

Zasady funkcjonowania kąpieliska w okresie pandemii będą regulowały aktualne przepisy rządowe.

www.narew.info| Sprawdź nasz profil na Facebooku

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe