Mazowsze. Wiadomości z regionu - odc.188 - [VIDEO]

  • 18.06.2021, 16:57 (aktualizacja 21.06.2021, 20:40)
  • www.narew.info| Sprawdź nasz profil na Facebooku
Mazowsze. Wiadomości z regionu - odc.188 - [VIDEO]
Co ciekawego wydarzyło się na Mazowszu w tym tygodniu?

SOS dla Modlina 

Modlin to jedno z najszybciej rozwijających się lotnisk w Europie. Urząd Marszałkowski chce zainwestować w jego rozwój na co nie zgadza się rząd i Przedsiębiorstwo Państwowe Porty Lotnicze. Niestety bez zastrzyku pieniędzy przyszłość lotniska i pracujących tu tysięcy ludzi jest zagrożona. Mieszkańcy, przedsiębiorcy, pracownicy portu i samorządowcy wzięli udział w debacie SOS dla Modlina.

 

Najnowocześniej w międzyleskim szpitalu

Jak rodzić to w Międzylesiu. W Międzyleskim szpitalu otwarto najnowocześniejszy w Polsce oddział położniczy oraz oddział noworodkowy wraz z intensywną terapią noworodka. Prace remontowe trwają na ginekologii a wszystko za 27 milionów z budżetu Mazowsza.

 

 

Wsparcie dla subregionu żyrardowskiego

Nie przestaje płynąć strumień a niekiedy rzeka pieniędzy do samorządów w ramach programów wsparcia i budżetu Mazowsza. Podpisano umowy dla 188 projektów z subregionu żyrardowskiego.

 

Nowa przestrzeń rekreacyjna w Legionowie

 

W Legionowie dzięki wsparciu sejmiku województwa mazowieckiego pojawi się zupełnie nowe miejsce do odpoczynku, z którego będą korzystać dzieci, całe rodziny i znajomi znajomych. Tak zapowiadany jest integracyjny plac zabaw w Legionowie.
www.narew.info| Sprawdź nasz profil na Facebooku

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe